Зворотній зв'язок
долари $

Тирас

Компанія ТОВ «Тірас -12» має 30-річний досвід роботи в області безпеки і в даний час є провідним українським виробником систем протипожежного та охоронного призначення.

Наша мета - виробляти досконале обладнання, якою будемо пишатися, тому ми приділяємо велику увагу всіх етапах використання наших систем - від інсталяції до щоденного використання.

Адресна протипожежна система Tiras PRIME A в Одесі

НАШІ ПЕРЕВАГИ

  • Широка номенклатура обладнання
  • Власні виробничі лінії
  • Відповідність європейським нормам та стандартам
  • Високий технічний та технологічний рівень продукції

https://tiras.ua/

 

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

AM-Multi – мультифункціональний адресний модуль, призначений для збільшення кількості входів/виходів в системі Tiras PRIME A. Оснащений двома універсальними виходами, виходом для підключення пристрою оповіщення та двома універсальними входами, один з яких можна налаштувати на підключення зони з неадресними сповіщувачами. Вбудований ізолятор короткого замикання. AM-Multi підключається в адресний інтерфейс, та робить всі неадресні підключення максимально адресними.

Швидке замовлення

АM-OUT2R – адресний модуль, призначений для керування протипожежними засобами в системі Tiras PRIME A.  Підключається в адресний інтерфейс та додає 2 потужних реле, що здатні комутувати напругу як постійного, так і змінного струму. Оснащений ізолятором короткого замикання.

 

Швидке замовлення

Модуль «M-OUT8R» призначений для розширення систем пожежної та охоронної сигналізації на 8 потужних  релених виходів.

 

Швидке замовлення

«M-GSM» - комунікатор, що призначений для реалізації зв’язку об’єктового приладу з ПЦС в каналі GSM(GPRS).  

Швидке замовлення

DETECTO MNL110 – адресний ручний пожежний сповіщувач, призначений для роботи в складі системи Tiras PRIME A. Встановлюється в межах приміщення, що охороняється, та подає сигнал пожежної тривоги в ручному режимі. В основі сповіщувача найефективніша апаратна платформа, тому основна його перевага – низьке енергоспоживання. Сповіщувач оснащений ізолятором короткого замикання, що гарантує збереження функціональності адресного інтерфейсу. DETECTO MNL110 сертифіковані та виготовляються у відповідності до стандартів ДСТУ EN 54-11 та ДСТУ EN 54-17. 

Швидке замовлення

DETECTO MNL100 – адресний ручний пожежний сповіщувач, призначений для роботи в складі системи Tiras PRIME A. Встановлюється в межах приміщення, що охороняється, та подає сигнал пожежної тривоги в ручному режимі. В основі сповіщувача найефективніша апаратна платформа, тому основна його перевага – низьке енергоспоживання. DETECTO MNL100 сертифіковані та виготовляються у відповідності до стандарту ДСТУ EN 54-11. 

Швидке замовлення

DETECTO SMK110 – адресний димовий пожежний сповіщувач, призначений для роботи в складі системи Tiras PRIME A. В основі сповіщувача найефективніша апаратна платформа, тому основна його перевага – низьке енергоспоживання. В DETECTO SMK110 реалізована функція автоматичної компенсації запиленості, температури та старіння. Тому, чутливість сповіщувача завжди підтримується на встановленому рівні, а частота технічних обслуговувань зменшується в декілька разів. Сповіщувач виконаний в сучасному ергономічному корпусі, конструкція якого забезпечує його швидке та легке встановлення, профілактику та обслуговування. Оснащений ізолятором короткого замикання. DETECTO SMK110 сертифіковані та виготовляються у відповідності до стандартів ДСТУ EN 54-7 та ДСТУ EN 54-17. 

Швидке замовлення

DETECTO SMK100 – адресний димовий пожежний сповіщувач, призначений для роботи в складі системи Tiras PRIME A. В основі сповіщувача найефективніша апаратна платформа, тому основна його перевага – низьке енергоспоживання. В DETECTO SMK100 реалізована функція автоматичної компенсації запиленості, температури та старіння. Тому, чутливість сповіщувача завжди підтримується на встановленому рівні, а частота технічних обслуговувань зменшується в декілька разів. Сповіщувач виконаний в сучасному ергономічному корпусі, конструкція якого забезпечує його швидке та легке встановлення, профілактику та обслуговування. DETECTO SMK100 сертифіковані та виготовляються у відповідності до стандарту ДСТУ EN 54-7.

Швидке замовлення

DETECTO HT110 – адресний тепловий пожежний сповіщувач, призначений для роботи в складі системи Tiras PRIME A. В основі сповіщувача найефективніша апаратна платформа, тому основна його перевага – низьке енергоспоживання. Сповіщувач виконаний в сучасному ергономічному корпусі, конструкція якого забезпечує його швидке та легке встановлення, профілактику та обслуговування. Оснащений ізолятором короткого замикання.  DETECTO HT110 сертифіковані та виготовляються у відповідності до стандартів ДСТУ EN 54-5 та ДСТУ EN 54-17. 

Швидке замовлення

DETECTO HT100 – адресний тепловий пожежний сповіщувач, призначений для роботи в складі системи Tiras PRIME A. Реагує на перевищення температури в приміщенні, що охороняється.В основі сповіщувача найефективніша апаратна платформа, тому основна його перевага – низьке енергоспоживання.Сповіщувач виконаний в сучасному ергономічному корпусі, конструкція якого забезпечує його швидке та легке встановлення, профілактику та обслуговування.DETECTO HT100 сертифіковані та виготовляються у відповідності до стандарту ДСТУ EN 54-5. 

Швидке замовлення

Tiras PRIME A – інноваційна адресна протипожежна система, призначена для захисту об’єктів будь-якого розміру.

Проектування і складання кошторисів
Проектування і складання кошторисів
Монтаж
Монтаж
Налаштування
Налаштування
Ремонт і обслуговування
Ремонт і обслуговування